B Bagger un AgriCon Baltijas lauksaimnieku nedēļa

Datums 22.10.2015

Šā gada 20. un 22. oktobrī Lietuvas, Igaunijas un Latvijas saimniecības pieredzes apmaiņas nolūkos apmeklēja vairākas saimniecības Latvijā un Lietuvā.

Mūsu kaimiņu valstu saimnieki pabija zemnieku saimniecībā Palejas, z/s Liepziedi, akciju sabiedrības Agrofirmas Tērvete alus darītavā un LPKS Agrario/SIA Alfa Agro lucernas granulu rūpnīcā. Saimniecības pastāstīja par savu nodarbošanos un jo īpaši dalījās ar uzskates materiāliem par sasniegtajiem rezultātiem sadarbojoties ar precīzās laukkopības kompāniju AgriCon. Mūsu uzņēmums SIA B Bagger prezentēja firmas ANNABURGER piekabes, štiklašķiedras cisternu un Budissa Bag mašīnas graudu uzglabāšanu tehnoloģiju tuneļu maisos. Tika izstādītas sekojošas mašīnas: graudu pārkraušanas piekabe Annaburger HTS 29.16, universālais kūtsmēslu kliedētājs/zaļmasas piekabe Annaburger HTS 22.07 Teleliner, maināmo moduļu tipa piekabe ar stiklašķiedras cisternu Annaburger HTS 22.79/27, graudu fasēšanas mašīna Budissa FT900 un maisu izlādes mašīna AKRON EX3600.

Latvijas saimniecības apmeklēja LPKS Agrario/SIA Alfa Agro granulu rūpnīcu novērtējot arī ANNABURGER un BUDISSA BAG tehniku. Tad viesojāmies Lietuvas saimniecībās pie Otas Sukarevičus, Aleksas Vaitkus, Juozas Krištopaitis un Donatas Tumas, lai apgpūtu šo saimniecību pieredzi sadarbojoties ar precīzās laukkopības uzņēmumu AgriCon.

Paldies z/s Palejas, z/s Liepziedi, AS Agrofirma Tērvete, SIA Alfa Agro, SIA Dobele Agra, z/s Riekstiņi vadībai un Otasam, Aleksam, Juozas un Donatas Lietuvā par palīdzību un atbalstu.

atpakaļ